Ochrana osobních údajů

Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění

Královská dražební a.s. v nejvyšší míře respektuje a chrání soukromí svých partnerů, rovněž ubezpečuje uživatele svých webových stránek o tom, že dodržuje všechny požadavky zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění.

Vaše údaje jsou používány pouze pro Vaše informování o dalších produktech a službách nabízených Královskou dražební a.s.

Vaše jméno, příjmení a adresa je využívána k nabídce zboží a služeb a to pouze v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění . Pokud si nepřejete nadále takovéto nabídky dostávat, stačí nás o tom informovat.

Zasílání propagačních emailů z webů a služeb společnosti Královská dražební a.s. můžete ukončit podle pokynů uvedených v každém zaslaném emailu.

Informace, které od Vás Královská dražební a.s. získá, použije k poskytování Vámi požadovaných služeb. Součástí nabízených služeb může být zobrazování dalšího obsahu a reklamy, pokud s tím nevyslovíte nesouhlas.

Můžete se se spolehnout, že Královská dražební a.s. seznamy svých zákazníků a partnerů v žádném případě neposkytuje třetím stranám.

newsletter

Newsletter e-mail

Registrace pro bezplatné zasílání novinek

newsletter newsletter newsletter newsletter
TOPlist