po 16. 6. 2014 10:00
Místo konání dražby: elektronická dražba ,
ID 140616601N-2014
Dražba - RD samostatný bird upuštění od dražby
vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
odhadní cena: 1 700 000 Kč
Minimální příhoz: 10 000 Kč
Dražební jistina: 120 000 Kč

druh dražby: Elektronická dražba nedobrovolná
 
kategorie: Rodinné domy samostatný
 
vlastnictví: osobní
 
kraj: Středočeský kraj
okres: Benešov
obec: Jankov
část obce: Jankovská Lhota
ulice: Jankovská Lhota č. p. 41
lokace na mapě: www.mapy.cz
 
zastavěná plocha: 71 m2
výměra pozemku: 617 m2
 
patro (počet pater): (2)
typ budovy: zděná
balkon: ne
půda: ne
sklep: ne
výtah: ne
topení: elektrické + el. bojler
parkování: u domu

prohlidky

před objektem dne 30. 5. 2014 v 11:00

před objektem dne 6. 6. 2014 v 11:00

popis

Předmětná nemovitost je rodinný dům č. p. 41 s příslušenstvím v k. ú. Jankovská Lhota a obci Jankov, okres Benešov, který je umístěn na okraji zastavěné severní, stavebně nesrostlé části obce Jankovská Lhota nedaleko komunikace procházející obcí. Vesnice Jankov leží na území okresu Benešov a náleží pod Středočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Votice. Obec Jankov se rozkládá asi šestnáct kilometrů jižně od Benešova a sedm kilometrů východně od města Votice. Úředně žije v katastru této středně velké vesnice zhruba 890 obyvatel. Jankov se dále dělí na deset části, konkrétně to jsou: Bedřichovice, Čečkov, Čestín, Jankov, Jankovská Lhota, Nosákov, Odlochovice, Otradovice, Pičín a Podolí. Pro děti, jež jsou školního věku, mají v obci k dispozici základní školu vyššího stupně a předškoláci mohou navštěvovat i školu mateřskou. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. V obci Jankov má ordinaci jeden praktický lékař a jeden zubař. Kromě toho je zde umístěn i domov s pečovatelskou službou a domov důchodců. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž poštovní úřad. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod. Vesnice Jankov leží v průměrné výšce 510 metrů nad mořem. První zmínku o obci nalezneme v historických pramenech v roce 1352. Celková katastrální plocha obce je 2980 ha, z toho orná půda zabírá 55%. Pětina katastru obce je osázena lesním porostem. Vzhledem ke geografické poloze bychom nalezli v obci velmi málo ploch s travním porostem.

Jedná se o objekt samostatně stojícího rodinného domu. Okolní zástavba převážně rodinné domy. Jedná se o objekt rodinného domu s příslušenstvím, který je užíván od roku 2011. K nemovitosti patří studna, venkovní úpravy a pozemky. Objekt je napojen na elektrorozvod, vodovodní přípojku ze studny, kanalizace do žumpy, pozemky jsou oploceny. Příjezd po zpevněné komunikaci. Objekt se nachází na st. p. č. 70 o výměře 73 m2. Dále k objektu náleží p. č. 84/3 - vodní plocha, rybník o výměře 19 m2, p. č. 84/4 - vodní plocha, rybník o výměře 20 m2, p.č.85/1 - ostatní plocha, manipulační plocha o výměře 184 m2, p.č.88/1 - trvalý travní porost o výměře 321 m2 . Tyto pozemky tvoří jednotný funkční celek s objektem rodinného domu.

Rodinný dům č. p. 41
Rodinný dům v k. ú. Jankovská Lhota a obci Jankov, okres Benešov, obsahuje obytné místnosti s příslušenstvím. Rodinný dům je zděný, má přibližně čtvercový půdorys, je nepodsklepený, má jedno nadzemní podlaží a zařízené podkroví. V 1.NP. je zádveří, kuchyň, koupelna a WC a obývací pokoj. V podkroví je obytný pokoj, ložnice a lodžie. Základy betonové, obvodové nosné zdivo, stropy s rovným podhledem, střecha sedlová, krytina tašková, krov dřevěný, schody ocelové do podkroví, vnitřní omítky vápenné a sádrokartonové podhledy, venkovní omítky vápenné částečné, okna plastová a střešní, dveře dřevěné a plastové, podlahy keramická dlažba, plovoucí, vnitřní obklady keramické, vytápění objektu elektrickými přímotopy, příprava TUV elektrický bojler. Vybavení objektu je uvažováno jako standardní. Objekt rodinného domu je připojen na inženýrské sítě. Stav objektu je průměrný. Půdorysné rozměry objektu 7,9 m x 7,85 m.

bankovní spojení

Bank. účet dražebníka: 2108433720/2700

Variabilní symbol: fyzická osoba – rodné číslo, právnická osoba – IČ

Specifický symbol: 140616601

Odkaz na elektronickou dražbu

Zadejte e-mail ve tvaru text@text.cz

Přeji si dostávat newsletter

TOPlist